Ганна Хниченкова: удар по «Метеору» – мерзенний вчинок російських окупантів

 

Відома українська фігуристка, нині тренерка в м.Дніпро Ганна Хниченкова з обуренням відреагувала на ракетний удар російських варварів по спортивному комплексу «Метеор» в її рідному місті.

«Сьогодні вночі окупанти вдарили по спорткомплексу «Метеор», в якому я займалася більшу частину своєї спортивної кар’єри…Просто немає слів описати, наскільки це мерзенний і низький вчинок! Росія ще раз довела, що вона – країна-терористка», – заявила ексфігуристка сайту УФФК.

Ганна Хниченкова, яку нещодавно вдруге було обрано головою Комісії атлетів УФФК, нагадала, що на льодовій арені спорткомплексу «Метеор» раніше тренувалася ціла низка відомих фігуристів, зокрема, член національної збірної Артем Даренський (нині виступає у парі з Софією Голіченко-ред.). Тут робила свої перші кроки у фігурному катанні олімпійська  чемпіонка Оксана Баюл.

Як повідомлялося, у ніч на 15 серпня російські агресори завдали масованого ракетного удару по 7 областях України. Однією з ракет було обстріляно спортивний комплекс «Метеор» в Дніпрі. “Важливий спортивний об’єкт для Дніпра. Тут приймали всеукраїнські змагання. Займалися діти. Сьогодні, окрім підприємства, російські ракети понівечили і його”, — написав в соцмережах голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Related Articles

Будьте на зв'язку

888Підписникитак
295,000Абонентипідписуватися