Українці вибороли «золото» та «бронзу» на міжнародному турнірі в Ризі

643

Український фігурист Кирило Марсак здобув переконливу перемогу на міжнародному турнірі Volvo Open Cup, який триває в Ризі.

Виступаючи в юніорській категорії, 19-річний спортсмен з Херсона чудово виконав обидві програми.Після короткої він йшов третім (63.24 балів), а в довільній показав характер, бездоганно стрибнувши сальхов у чотири оберти, потрійний аксель, потрійний ріттбергер, два каскади, зокрема, потрійний лутц+потрійний тулуп. Водночас за обертання Кирило отримав третій та другий рівні. Судді оцінили його виступ у 123.71 балів, а у підсумку наш фігурист набрав 186.95 балів. 

Ще один український фігурист-юніор Кирило Лішенко здобув «бронзу» з результатом 183.78. Він чисто відкатав коротку програму, отримавши другу суму балів – 64.54. В довільній Кирило припустився лише однієї помилки- в комбінації стрибків судді вгледіли неясне ребро в потрійному лутці. Решта елементів, окрім одинарного сальхова, – з  «плюсами». В довільній Лішенко показав третій результат – 119.24, на цій же позиції наш фігурист фінішував – 183.78.

Кирило Марсак та Кирило Лішенко єдині, хто представляє Україну на ризькому турнірі.