Дует Мирослава Ткаченко/Ріккардо Песка – в топ-10 міжнародного турніру в Італії

251

Український дует Мирослава Ткаченко та Ріккардо Песка увійшов до десятки кращих на міжнародному турнірі зі спортивних танців на льоду Egna Dance Trophy, який традиційно проводиться в Енья (Італія).

Наші танцюристи виступали в юніорській категорії і набрали за дві програми 126.45 балів, посівши дев’яте місце. При цьому ритмічний танець вони виконали на восьмий результат (51.20) і мали всі шанси піднятися вище, але в довільному підвели твізли. Мирослава виконала елемент на четвертий рівень, а Ріккардо – лише на перший. Через помилку дует втратив більше двох балів і перемістився на 10-е місце – 75.25.

«На жаль, Ріккардо припустився помилки. Так буває, що елемент «не пішов»…Над твізлами ми працюємо дуже багато і в ритмічному танці виконали їх добре. Більше того, за перший виступ тренери нас похвалили і сказали, що це був один з кращих наших прокатів. Щодо оцінок, то ми підняли їх на 3-4 бали порівняно з попереднім виступом. Проте у довільному танці вже відчувалася певна втома, тому не вийшло стабільно відкатати програму. 

Наразі ми готуємося до наступних змагань – юніорського чемпіонату України в Богуславі. Фокусуємося на елементах, зокрема, твізлах, також одне з головних завдань – наша з Ріккардо взаємодія на льоду, маємо більше розуміти один одного, тобто відчувати себе командою», – сказала Мирослава Ткаченко в коментарі для сайту УФФК.

Перемогу в змаганнях юніорів здобули італійські танцюристи Ноемі Марія Талі/Ной Лафорнара – 170.39.

Нагадаємо, 16-річна  Мирослава Ткаченко та 18-річний Ріккардо Песка тренуються в Італії у Маттео Дзанні.