Українські фігуристи вирушили на чемпіонат світу

338

Команда українських фігуристів сьогодні вилетіла до Монреалю (Канада) для участі у чемпіонаті світу, який стартує 20 березня. На лід спортивного комплексу Белл-центр вийдуть Анастасія Гожва (жіноче одиночне катання), Іван Шмуратко (чоловіче одиночне катання), Софія Голіченко та Артем Даренський (парне катання), Марія Голубцова та Кирил Бєлобров (спортивні танці на льоду). 

«До Канади вирушили одиночники та спортивна пара, а уже там до них приєднаються Марія Голубцова та Кирил Бєлобров, які, як відомо, тренуються у Монреальській льодовій академії», – уточнила керівниця української делегації Анастасія Макарова у коментарі сайту УФФК. За її словами, всі члени команди готові до змагань і налаштовані показати найкраще катання. 

Анастасія Макарова зазначила, що у Белл-центрі, місткість якого становить 21 тис.глядачів, уже продано всі квитки. «Сподіваємося, що на трибунах спорткомплексу буде чимало синьо-жовтих прапорів, адже українська громада в Монреалі має намір активно підтримувати наших фігуристів. Більше того, нам телефонують уболівальники з інших міст Канади і кажуть, що з нетерпінням очікують зустрічі з українською командою», – розповіла керівниця спортивної делегації України. 

Наводимо розклад змагань (час київський).

20 березня

18.00 – парне катання, коротка програма

23.00 – жінки, коротка програма

21 березня

17.10 – чоловіки, коротка програма

00.10 – пари, довільна програма

22 березня

17.20 – танці, ритмічний танець

00.00 – жінки, довільна програма

23 березня

19.30 – танці, довільний танець

00.00 – чоловіки, довільна програма 

У розкладі можливі незначні зміни.