Українські фігуристи виступлять на п’яти етапах юніорської серії Гран прі сезону 2024/2025

304

Українські фігуристи виступлять на п’яти з семи етапів юніорської серії Гран прі сезону 2024/2025. Про це повідомила генеральна секретарка Української федерації фігурного катання на ковзанах (УФФК) Анастасія Макарова.

Представниця УФФК уточнила, що в парному катанні наші спортсмени будуть представлені на всіх етапах, де відбудуться змагання у цій дисципліні. При цьому, зазначила Анастасія Макарова, Україна здобула право заявити на турніри ЮГП по дві спортивні пари. Вони виступлять в Ризі (Латвія) 28-31 серпня 2024 року, Остраві (Чехія)  4-7 вересня 2024 р., Стамбулі (Туреччина) 18-21 вересня 2024 р. та Гданьську (Польща) 25-28 вересня 2024 р. 

В спортивних танцях на льоду українські дуети отримали по одній квоті на участь у 

п’яти турнірах, які відбудуться в Ризі, Остраві, Стамбулі, Гданьську та Любляні (Словенія) 2-5 жовтня 2024 р. Також по одній квоті мають одиночники. Юніори виступлять на тих же етапах, що й танцюристи, а юніорки – в Ризі, Остраві та Любляні. 

«Кількість місць для кожної країни на етапах Гран прі визначається згідно з результатами, показаними спортсменами на останньому  чемпіонаті світу серед юніорів. Водночас, на відміну від «дорослої» серії, юніорський склад учасників формується не за індивідуальним рейтингом, а за рішенням національних федерацій», – пояснила Анастасія Макарова.

За її словами, найближчим часом президія УФФК ухвалить рішення щодо того, хто з фігуристів і в яких турнірах юніорського Гран прі виступатиме.